دنيا محل تجارت است ؛ سعی کنيم سودآورترين چيزها را بخريم.

شارژ هفته
شارژ ۱۱ گرگ ها گوزن‌های بدشانس رو نمی‌کشند؛ اونا گوزن های ضعیف رو می‌کشند! (از فیلم رودخانه ویند)
اینجا شارژ های هفتگی را جمعه به جمعه می نویسم.
دنبالم کن!
ثبت رایانامه در خبرنامه
ثبت شماره در خبرنامه

درباره ی من

من ، امیر کریمی نوقابی ( بنا به ابتکارِ خودم : امیر کریمی گنابادی ) هستم . در ۲۵ آذرماه سال ۱۳۶۸ خورشیدی ( مطابق با ۱۶ دسامبر ۱۹۸۹ و ۱۷ جمادی الاول ۱۴۱۰ ) پا به دنیا نهادم که البته با ذکاوت خانواده ، تاریخ تولدم ۳۰ شهریورماه ثبت گردید تا بتوانم یک سال زودتر وارد مدرسه شوم . زادگاهم شهر گناباد در جنوب استان خراسان رضوی است .

پدر عزیزم ، راننده‌ی کامیون بودند و هستند و مادرم نیز تمام عمر شریف خود را به تربیت فرزندان اختصاص داده‌اند . اولین فرزند خانواده هستم و برادر و خواهرانی بعد از خود دارم و همسر مهربانی که همه را خیلی دوست دارم …

گذشته :

سال های نخستین تحصیلاتم را در مدرسه‌ی ابتدایی شهید آخوندزاده گذراندم . پس از آن به مدرسه‌ی راهنمایی معلم وارد شدم و پس از آن نیز در رشته‌ی ریاضی فیزیک دبیرستان امام خمینی گناباد ادامه تحصیل دادم . سال های کودکی و نوجوانی خیلی زود سپری شد . در آن ایام مثل خیلی‌ها دنبال فوتبال و ورزش‌های مختلف نبودم و بیشتر وقت خودم را با رایانه ، کتاب های رایانه‌ای و زبان ، تلویزیون و تله تکست ( پیام نما ) پر می‌کردم . از سال اول دبیرستان به مسجد رفت و آمد داشتم و با دوستانم ، کارهای شِبه فرهنگی زیادی انجام دادیم . در سال ۱۳۸۷ علاوه بر کنکور دانشگاه ، در آزمون ورودی حوزه‌های علمیه ی خراسان و قم نیز شرکت کردم . وارد حوزه ی علمیه‌ی خراسان شدم و تا به حال ، چندین سال از سال های شیرین طلبگی گذشته است . در خرداد ماه ۱۳۹۱ نیز به لطف خدای متعال با همسرم ، عقد ازدواج بستم و در سال ۱۳۹۳ به حوزه ی علمیه ی قم وارد شدم و پس از یک سال ، دوباره عزم مشهد کردم و در حال حاضر ساکن مشهد مقدس رضوی هستم. در این چند سال هم مجموعه ای از ایده‌ها ، فعالیت‌ها ، برنامه‌ها و … بوده ام که گاه گاهی بنا به تناسب ، برخی از آن ها را عملی کرده ام .

حال :

مشغول تحصیل در حوزه هستم . درس می‌خوانم ؛ تدریس می‌کنم ؛ مطالعه می‌کنم ؛ تفریح می‌کنم ؛ مطلب می‌نویسم ، به خانواده ی خودم و خانواده ی همسرم سر می زنم .

در حوزه، مشغول تدریس عقاید و کلام هستم و پس از مدتی فعالیت در سِمَتی آموزشی، معاون پژوهش یکی از مدارس علمیه‌ی مشهد هستم.

آینده :

نمی دانم !! هر چه خدا خواست ، همان می شود .

علائق :

  • رایانه
  • علوم انسانی به طور کلی
  • علوم حوزوی به طور کلی و فلسفه ، منطق و اصول به طور خاص ( گر چه گاه گاهی خسته ام می کند . )
  • زبان انگلیسی ؛ شعر ؛ آزادی و …

افتخارات :

 • ورود به حوزه‌ی علمیه با رتبه‌ی ۳۷
 • کسب رتبه‌ی دوم مسابقات مفاهیم قرآن استان خراسان رضوی
 • کسب رتبه‌ی اول مسابقات مهارت شهرستان گناباد در سال ۸۶
 • تدریس مهارت رایانه ( ICDL ) در مرکز آموزش حوزه علمیه خراسان
 • هشت سال تدریس دروس ادبیات عرب ، فقه ، کلام ، منطق و اصول در حوزه‌ی علمیه
 • قبولی در آزمون های ورودی موسسه‌ی امام خمینی قم ، دانشگاه مفید قم و دانشگاه رضوی مشهد